Müügitingimused

Toidu Kuivatamise OÜ Veebipoe müügitingimused

Veebipoe www.vegania.ee (edaspidi Veebipood) omanik on Toidu Kuivatamise OÜ (registrikood 14052101), asukohaga Pärnu maakond, Tori vald, Oore küla, Metsavahi 86812
Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

1.1 Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel.

1.2 Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest.

1.3 Kõik Veebipoes olevad hinnad on eurodes ja sisaldavad käibemaksu 20%.

1.4 Veebipoel on õigus igal ajal muuta kuvatavaid hindu. Kui ostja esitas ja tasus tellimuse siis kohustub müüja tarnima kasutajale vastavad tooted tellimuse hetkel kehtinud hindadega.

1.5 Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel.

1.6 Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

Tellimuse vormistamine

2.1 Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu või arve alusel. Arve saadetakse ostja e-mailile.

2.2 Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Toidu Kuivatamise OÜ arvelduskontole.

2.3 Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Kohaletoimetamine

3.1 Veebipood tarnib kõik tooted ostja poolt valitud viisil. Kaup saadetakse kliendile lähimal olevasse Omniva või Itella Smartposti pakiautomaati kõikjale üle Eesti.

3.2 Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures.

3.3 Pakk saadetakse läbi pakiautomaadi kliendi valitud sihtkohta. Paki kättesaamiseks on vaja valida sobiv automaadi asukoht, kuhu soovitakse pakk saada ning lisada korrektne mobiilinumber.

3.4 Arve laekumisel Toidu Kuivatamise OÜ pangaarvele, saadetakse kaup teele 1-5 tööpäeva jooksul. Nädalavahetustel kaupa ei väljastata. Viivitusteta kohaletoimetamiseks palume olla hoolikad ning tellimuse vormistamisel esitada kohaletoimetamise andmete sisestamisel tõele vastavaid ja kehtivaid andmeid.

3.5 Eelneval kokkuleppel on ostjal võimalik kaubale ise järele tulla, sellisel juhul saadame ostjale vastavasisulise E-maili kui kaup on valmis väljastamiseks.

Kaup otse kätte – 0 €

Kaup kätte kulleriga – 5,40 €

Kauba tellimine Omniva pakiautomaati – 2,99 €
Pakiautomaati tellides jõuavad tooted kohale 1-5 tööpäeva jooksul, mitte kauem kui 10 päeva alates tellimuse täitmisest.
Paki saabumisel pakiautomaati saadetakse Teie mobiiltelefonile SMS-teade, milles on pakiautomaadi asukoht ning uksekood.
Täpsem info: www.omniva.ee

Kauba tellimine Smartpost pakiautomaati – 2,99 €
Pakiautomaati tellides jõuavad tooted kohale 1-5 tööpäeva jooksul, mitte kauem kui 10 päeva alates tellimuse täitmisest.
Paki saabumisel pakiautomaati saadetakse Teie mobiiltelefonile SMS-teade, milles on pakiautomaadi asukoht ning uksekood.
Täpsem info: www.smartpost.ee

Taganemisõigus

4.1 Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul.

4.2 Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.

4.3 14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes. Võlaõigusseaduse § 53 lõike 4 punkt 41 tulenevalt ei kuulu tagastamisele avatud pakendiga, kasutatud või rikutud (sh rikutud pakend) kaup, va kui pakend on saanud kahjustatud transpordi käigus ning kauba kättesaamisel kullerteenuse vahendusel on tehtud vastav märge saatelehele või pakiautomaati saabunud kauba vastuvõtmisel on viivitamatult teatatud Toidu Kuivatamise OÜ vigastatud pakendiga kauba kättesaamisest.

4.4 Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus ning saata see e-posti aadressile info@vegania.ee hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest. Taganemisavaldusel peab sisalduma järgnev info: tellimuse number, tagastatava kauba nimetus ja kogus, kontonumber.

4.5 Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi).

4.6 Ostjale tagastatakse summa kauba maksumuse ja kättetoimetamise kulu ulatuses. Tagasisaatmiseks kulunud saatekulud tagastamisele ei kuulu.

4.7 Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale.

4.8 Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud. Tagasimakse tehakse samale arvelduskontole, millelt ostu eest tasuti.

4.9 Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud.

4.10 Kui ostja on sõnaselgelt valinud Veebipoe pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea Veebipood tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu.

4.11 Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

Pretensiooni esitamise õigus

5.1 Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas alates kauba üleandmisest ostjale.

5.2 Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebipoe poole, saates e-kirja aadressile info@vegania.ee

5.3 Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.

5.4 Veebipood ei vastuta ostjale tekitatud kahjude või kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või kauba kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida veebipood ei saanud mõjutada või ette näha.

5.5 Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

Otseturustus ja isikuandmete töötlemine

6.1 Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks.

6.2 Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele kauba kohale toimetamiseks.

6.3 Krüpteeritud andmeside pankadega ostude eest tasumisel tagab ostja personaalsete pangatunnuste turvalisuse ja neile puudub ka müüja poolne ligipääs.

Vaidluste lahendamine

7.1 Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile info@vegania.ee

7.2 Kui Ostja ja Müüja ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on Ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Tarbijakaitse komisjoni andmed on saadaval Tarbijakaitseameti kodulehel.